Yhteystiedot

Tässä me olemme, valmiina auttamaan!

Ota yhteyttä milloin tahansa.

    • Christian Alopaeus, Toimitusjohtaja, TVT-strategiat, budjetit&rahoitus, säilytysratkaisut, Ilona
    • Christian Alopaeus

    • Toimitusjohtaja, TVT-strategiat, budjetit&rahoitus, säilytysratkaisut

    • christian@ilonait.fi
    • +358 400 412 158
    • Risto Korhonen, Asiantuntija, kouluttaja: Laitehankinnat, TVT-strategiat, oppilasagenttitoiminta, mobiilioppiminen, plagioinnin tunnistus, ohjelmistolisensointi, verkkokokoukset, luentotallennus, Open Badge -toiminta, Ilona
    • Risto Korhonen

    • Asiantuntija, kouluttaja: Laitehankinnat, TVT-strategiat, oppilasagenttitoiminta, mobiilioppiminen, plagioinnin tunnistus, ohjelmistolisensointi, verkkokokoukset, luentotallennus, Open Badge -toiminta

    • risto@ilonait.fi
    • +358 40 505 76 55
    • Andrei Kolmakow, Asiantuntija, tekniikka: Laitehankinnat, laitehallinta, verkot, opetusteknologia infra, luentotallennus, ohjelmistolisensointi, Ilona
    • Andrei Kolmakow

    • Asiantuntija, tekniikka: Laitehankinnat, laitehallinta, verkot, opetusteknologia infra, luentotallennus, ohjelmistolisensointi

    • andrei@ilonait.fi
    • +358 45 129 4657
    • Harri Niemi, Asiantuntija, oppilaitokset: Laitehankinnat, ohjelmistolisensointi (Adobe, Microsoft, muut), tieteelliset ohjelmistot, Apple teknologia, Ilona
    • Harri Niemi

    • Asiantuntija, oppilaitokset: Laitehankinnat, ohjelmistolisensointi (Adobe, Microsoft, muut), tieteelliset ohjelmistot, Apple teknologia

    • harri@ilonait.fi
    • +358 40 173 6170
    • Teemu Moilanen, Opetusteknologiajohtaja, kouluttaja: TVT-strategiat, oppiminen ja teknologia, Ilona
    • Teemu Moilanen

    • Opetusteknologiajohtaja, kouluttaja: TVT-strategiat, oppiminen ja teknologia

    • teemu@ilonait.fi
    • +358 40 522 2051
    • Pauliina Venho, Asiantuntija, kouluttaja: oppiminen ja teknologia, Ilona
    • Pauliina Venho

    • Asiantuntija, kouluttaja: oppiminen ja teknologia

    • pauliina@ilonait.fi
    • +358 40 126 4834
    • Miska Riekkinen, Asiantuntija: striimaus, verkkokokoukset, Adobe Connect -tukipalvelut, Langaton esitysteknikka (video-audio), Ilona
    • Miska Riekkinen

    • Asiantuntija: striimaus, verkkokokoukset, Adobe Connect -tukipalvelut, Langaton esitysteknikka (video-audio)

    • miska@ilonait.fi
    • +358 400 905 273
    • Annu Schroderus, Asiantuntija, kouluttaja: oppiminen ja teknologia, Ilona
    • Annu Schroderus

    • Asiantuntija, kouluttaja: oppiminen ja teknologia

    • annu@ilonait.fi
    • +358 50 300 2207
    • Suvi Puurula, Talous, reskontrat, maksuliikenne, ostopäällikkö, Ilona
    • Suvi Puurula

    • Talous, reskontrat, maksuliikenne, ostopäällikkö

    • suvi@ilonait.fi
    • +358 44 309 4467
    • Minna Ollila, Hallintopäällikkö, talous, pääkirjanpito, reskontrat, Ilona
    • Minna Ollila

    • Hallintopäällikkö, talous, pääkirjanpito, reskontrat

    • minna@ilonait.fi
    • +358 40 524 0442

Tilaa Ilonan uutiskirje

Haluathan saada tuoreimmat tiedot, kuumimmat uutuudet ja kutsuja tilaisuuksiin?
Tilaa Ilonan uutiskirje klikkaamalla alla olevaa "Lue lisää" ja saat oppimisen teknologian alan viestit sähköpostiisi.

Lue lisää
Lue lisää